hayat amacının olmamasını bir eksiklik olarak görmemek

genel olarak baktığımda insanların eksiklik olarak gördükleri her şey maddesel veya diğer insanlardan eksik olduğu durumlar. yaptıklarına anlam veremediği durumlarda eğlendim diyerek avutuyor kendini. yazın tatile gidememenin eksikliğini yaşıyor fakat yazın kendini geliştirmek için yapmadıklarını eksiklik olarak hissetmiyor. ilginç neden yaşadığımızın bir anlamı olmalı. her şeye anlam yüklüyoruz hayatımızı unutuyoruz.

Stajyer Açıldı üzerinde 18 Ağustos 2019 Genel.
Yorum Ekle
 • reklam
  Cabuk tükenen/tüketilen şeyler insanın ilgisini daha fazla çekiyor maalesef

  Stajyer üzerinde 19 Ağustos 2019 cevapladı.
  Yorum Ekle

  Hayat herkesden aynı şeyi istemez. Bizim için çok anlamlı olan şeyler başkaları için bir hiç olabilir. Hayatında en ufak amacı bile olmadığını düşündüğümüz insanın bile bir görevi vardır. Yaz tatiline gidip plajlarda para yedirmeyen insanlar olmasaydı turizm nasıl kalkınacaktı mesela. Kendini geliştirme kısmına gelirsek, bazı insanlar gerçekten bundan korkuyor. Ama neye göre, kime göre gelişmek. Zira herkes farklı bir dünyanın içinde yaşıyor. Herkesin beyni farklı çalışıyor.

  Stajyer üzerinde 19 Ağustos 2019 cevapladı.
  Yorum Ekle

  anlam değer veremezsin

  o gün için

  ömür boyu beklersin

  mutlu olmak için

  Stajyer üzerinde 18 Ağustos 2019 cevapladı.
  Yorum Ekle
 • Cevabın

  Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.